Oferta borówki amerykańskiej

W naszej ofercie znajdziesz zarówno owoce borówki amerykańskiej jak i jej krzewy. Dysponujemy wieloma odmianami blueberry - zaczynając od tych najpopularniejszych - Bluecrop, Earliblue, Herbert, Duke czy Spartan, po te mniej rozpowszechnione. Poza sprawdzonymi odmianami roślin proponujemy również doświadczalne sprawdzanie przydatności nowych odmian w Polsce. Takimi młodymi odmianami są chociażby Draper, Liberty, Legacy i inne. Pełniejszą ofertę na owoce i sadzonki umieściliśmy po lewej stronie. Zapoznaj się z naszą szczegółową ofertą na borówkę amerykańską - z pewnością znajdziesz coś, co Cię zainteresuje.

Owoce borówki amerykańskiej

Nasza oferta na owoce borówki amerykańskiej jest niezwykle bogata. Uważnie obserwujemy tendencje na europejskich rynkach świeżych owoców deserowych i oferujemy najbardziej uznane odmiany towarowe. Dysponujemy prawie wszystkimi zarejestrowanymi w Polsce odmianami. Na życzenie klienta owoce pakowane są w plastikowe pojemniki o pojemnościach od 125 g do 500 g. Oczywiście większe gramatury są również dostępne. Tak zapakowane owoce pakujemy w kartony i palety - wszystko według potrzeb kupującego. Aby owoce borówki miały maksymalną trwałość, korzystamy z naszej chłodni, sortowni i pakowalni zapewniających standard szybkiego wychłodzenia jagód po zbiorze. Odpowiednia temperatura i przyjęte standardy technologiczne sprzyjają podniesieniu trwałości owoców i zaspokojeniu wymogów odbiorcy.

Sadzonki borówki i krzewy

Dysponujemy bardzo szeroką ofertą odmianową. W naszej szkółce posiadamy prawie wszystkie zarejestrowane w Polsce odmiany borówki amerykańskiej: Earliblue, Bluetta, Duke, Sunrise, Patriot, Spartan, Bluejay, Blueray, Bluecrop, Nelson, Toro, Bluegold, Herbert, Brigitta Blue, Jersey, Darrow, Lateblue, Northland oraz Sierra. Jednak do bezpośredniego zastosowania - szczególnie w nasadzeniach produkcyjnych - polecamy określone, sprawdzone od lat w praktyce odmiany. Na podstawie analizy warunków przyrodniczych, jak chociażby klimat czy gleba na przyszłej plantacji, pomagamy przy wyborze optymalnych odmian borówki. Uwarunkowania rynkowe nie są również bez znaczenia. Zapewniamy szczegółową pomoc na każdym etapie pracy z borówką amerykańską. Dla zamówień większej ilości sadzonek borówki amerykańskiej stosujemy upusty, a cena negocjowana jest indywidualnie w zależności od potrzeb klienta. Jesteśmy bardzo elastyczni i gotowi na propozycje.